Príďte na Trh dobrovoľníctva

Autor: Bratislavské dobrovoľnícke centrum | 11.9.2017 o 10:35 | Karma článku: 3,12 | Prečítané:  290x

Boli ste už niekedy na veľtrhu práce? Stovky pracovných ponúk na jednom mieste. Už len si vybrať. To isté ponúka aj Trh dobrovoľníctva akurát Vám ukáže čo všetko môžete robiť ako dobrovoľník/čka. Zastavte sa už túto sobotu.

Na Trhu dobrovoľníctva sa predstavia už v sobotu 16. septembra tri desiatky organizácií z Bratislavského kraja, ktoré potrebujú Vašu pomoc. Cieľom podujatia je pomôcť nielen organizáciám, ale aj dobrovoľníkom nájsť si pre seba tú pravú dobrovoľnícku aktivitu. Je určené na vzájomné prepájanie tých, ktorí chcú pomáhať s tými, ktorí to potrebujú. Trh dobrovoľníctva, ktorý organizuje Bratislavské dobrovoľnícke centrum, sa koná v rámci Potravinového trhu v Starej tržnici v Bratislave v čase od 10:00 do 15:00

Trh dobrovoľníctva 2017Trh dobrovoľníctva 2017 (BDC)

Trh dobrovoľníctva v praxi

Pri jednotlivých stoloch sa budú nachádzať zodpovední zamestnanci alebo dobrovoľníci danej organizácie, ktorí Vám povedia, čomu sa organizácia venuje a na akých projektoch pracuje. Ale hlavne čo by ste mohli Vy robiť v tejto mimovládke ako dobrovoľník/čka a čo všetko konkrétna dobrovoľnícka aktivita obnáša. Niektoré aktivity si dokonca budete môcť priamo vyskúšať na mieste. 

Trh dobrovoľníctvaTrh dobrovoľníctva (BDC)

Váhate? BDC Vám poradí

Ak ste sa ešte nerozhodli, či je dobrovoľníctvo to pravé pre Vás, môžete navštíviť info stolík Bratislavského dobrovoľníckeho centra. Povieme Vám čo je to dobrovoľníctvo a v akých oblastiach môžete dobrovoľnícke aktivity vykonávať a poradíme aj s výberom dobrovoľníckej pozície pre Vás. U nás sa budete môcť aj otestovať, akú ste typ dobrovoľníka a ktorá oblasť dobrovoľníctva je pre vás tá pravá. 

TEŠÍME SA NA VÁS!

Tím BDC

Ak sa chcete viac dozvedieť o Trhu dobrovoľníctva, klikajte tu.

Ak chcete podporiť toto podujatie, ktoré sa koná v rámci Bratislavského týždňa dobrovoľníctva, klikajte tu.

Ak sa chcete viac dozvedieť o dobrovoľníctve je tu pre Vás naša webová stránka.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

EKONOMIKA

Kočner a Rusko do väzby nepôjdu, rozhodol súd

Špecializovaný trestný súd v sobotu viac ako osem hodín rozhodoval tom, či budú Kočner a Rusko stíhaní vo väzbe.


Už ste čítali?